Domov má hranice vnitřní i vnější

15. prosince 2005 v 10:50 | Nik |  Zvěřinec
Kapesné, Barča, Pokémoni, Kája, projekt Domov ve školce....všechno se to slilo.

Tony miluje ty debilní pokémony. Děcka ve školce ukazujou obrázky a von se mně furt ptá, jestli mám raději Toma & Džeryho nebo pokémony. Už jsem se naučil odpovídat: dohoda, že on pak řekne, jestli má raději mlíko nebo jogurt. Obojí nenávidí možná více než já ty kreslené ptákoviny.

Tony dostává kapesné, dvacku tejdně, aby se
1) naučil znát hodnotu peněz (tomu asi nikdo nevěří, ale kdyby přece ... alespoň nás to pak naučí ;))
2) přestal furt doprošovat, ať mu koupíme něco. Prostě řeknem, že si na to může našetřit, vypočítáme, jak dlouho to bude trvat (spajdrmení maska například 3/4 roku) a debata končí ke spokojenosti všech.

Tony&Kika byli s tetou Bačou&Luc na výletě za našima.

Tonyho jsem dneska doprovodil do školky, jen mimohledem nahlédnu do skříňky - Ačtyřka polepená pokémonama. To je moje tajemství, švitoří, a hned ty nálepky počítá (proč si myslí, že se vždycky uklidním, když něco začne počítat? Funguje to, to je pravda, ale jak na to mrcha přišel?). Devět. Ne, deset (počítá se i logo Mercedesu).

Hmmm, dobrý, tak jdeme dělat ranní úkol.. Ahoj tygře! Dneska se budeme.... atakdále.

Ještě jdu dovnitř za uč. Alenou, dohodnout jak to bude s Tonym, jestli poO nebo poSpa. Povídá Tak už taky KVETOU OBCHODY.
?. Ohnu obočí a chápavě (nic nechápu) se usměju.
Tonda včera vyměnil 30 korun za samolepky u Káji. Přišla jsem na to tak, že Kája si pak koupila od (užnevímkoho) lízátko. No, nakonec to (nevímkoho) maminka rozetla, lízátko se vrátilo a Kája má 30 korun, ale chci, abyste to věděl.

Tak to vím. Tony zjistil, že pokémoni mají k nám domů zakázaný vstup, tak si je opatřil a ochraňuje na neutrálním území.

Co s tím fakt nevím, však ono mě určitě nic nenapadne.
PS: Tvrdí, že ty prachy má od Barči. Je ale možná závislý na pokémonech. Tahle doba je svinstvo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.